اطلاعیه 6 - ثبت کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC                اطلاعیه 5- نمایه شدن کنگره در وب سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
اطلاعیه 6 - ثبت کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC
کنگره بین المللی پژوهش های نوین در علوم ورزشی و تربیت بدنی با توجه به سطح بالای علمی و پژوهشی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت گردید.
1395/04/30 ادامه مطلب


اطلاعیه 5- نمایه شدن کنگره در وب سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
کنگره بین المللی پژوهش های نوین در علوم ورزشی و تربیت بدنی در وب سایت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری نمایه گردید.
1395/04/28 ادامه مطلب


اطلاعیه 4 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی ، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری همایش را ندارند...
1395/03/22 ادامه مطلب


اطلاعیه 3 - زمان اعلام نتایج داوری مقالات
نتایج داوری هر مقاله ، حداکثر ۱۰ روز پس از ثبت در سایت ، اعلام می شود. پژوهشگران محترم می توانند به سامانه کاربری خود مراجعه و نتیجه داوری مقاله خود را مشاهده نمایند.
1395/03/17 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 - انواع مقالات مورد پذیرش کنگره
انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنگره باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...
1395/03/12 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/03/07 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
پورتال "کنگره بین المللی پژوهش های نوین در علوم ورزشی و تربیت بدنی " راه اندازی گردید. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیتهای جاری کنگره نیز باشند.
1395/03/05 ادامه مطلب


  معرفی کنگره
هدف اصلي برگزاري اين کنگره استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و ورزشی كشور براي برنامه ريزي جهت تقويت قهرمان پروری و شکوفایی ورزش در کشور می باشد.
در حال حاضر يكي از دغدغه هاي مهم ورزش کشور عدم وجود حمايت كافي از تربیت بدنی و ورزش می باشد .بنابراين باتوجه به عدم وجود دانش و پژوهش کافی در این زمینه ها ، ورزش کشور با چالش هاي جدي روبروست كه مي بايست اين چالش ها شناسايي ، رفع و زمينه براي ارئه راهكارهاي لازم فراهم شود. باعنايت به وجود سرمايه انساني مستعد و بومي و نقش بي بديل اين مهم در پیشرفت ورزشی ، در چهارچوب کنگره بین المللی پژوهش های نوین در علوم ورزشی و تربیت بدنی  مي تواند بستري براي حركت و تحول در علوم ورزشی ايجاد نمايد كه داراي چشم انداز هدفمند مي باشد .اميد است كه اين اقدام علمي، بتواند گامهاي موثر و كارسازي را در تحقق برنامه ریزی درست و اصولی در تربیت بدنی کشور، استفاده از افراد تحصیلکرده و مجرب در عرصه های مختلف ورزشی و همچنین برگزاری همایش ها، فراخوان مقالات و تشویق جهت پیشبرد اهداف عالیه صورت پذیرد.

کنگره بین المللی پژوهش های نوین در علوم ورزشی و تربیت بدنی با زیر مجموعه 4 کنفرانس بین المللی همزمان با هفته تربیت بدنی در مهرماه 1395 در مشهد برگزار خواهد شد که عناوین کنفرانس های تخصصی این کنگره به شرح زیر می باشند :
  • کنفرانس بین المللی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی
  • کنفرانس بین المللی حرکات اصلاحی و آسیب شناسی ورزشی
  • کنفرانس بین المللی فیزیولوژی و تغذیه ورزشی
  • کنفرانس بین المللی کارآفرینی و مدیریت ورزشی
  تاریخ های مهم
  
 تاریخ برگزاری کنگره: 29 مهر ماه 1395
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات : 10 مهر ماه 1395
آخرین مهلت ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ها : 15 مهر ماه 1395
            

 
برگزار کنندگان
حامیان و کمیته علمی
حامیان رسانه ایInternational Congress on 
Sport Sciences and  Physical Education


Contact Us
Email: info@sspe2016.ir 
Tel : 05152238810 - 05152220966