رقیبِ چراغ‌ خاموش بیرانوند – علوم ورزشی و تربیتی

وبسایت نود: از همین امروز تا جام‌جهانی اگر بخواهیم ترکیب تیم ملی در روسیه را حدس بزنیم تقریبا در هیچ پستی علامت سوال وجود ندارد، مگر این که اتفاق خاصی بیفتد
آخرین لیست کی‌روش در بخش دروازه‌بان‌ها سورپرایز زیاد داشت. از حذف نام‌های آشنایی مثل حقیقی و سوشا گرفته تا حضور چهره جدیدی مثل عابدزاده. در این میان اما چهره ویژه دروازه‌بان‌های دعوت شده به تیم ملی ایران محمدرشید مظاهری است. دروازه‌بانی که آرام آرام به تیم ملی نزدیک شد و بعد از دعوت شدن‌های گاه و بیگاه حالا به چهره ثابت تبدیل شده است. آنقدر ثابت که با وجود خط خوردن دروازه‌بان‌های لژیونر که کی‌روش علاقه خاصی به آنها دارد جایش را در لیست حفظ می‌کند. این در حالیست که حقیقی و سوشا این روزها حداقل در آمار عملکرد خوبی دارند و با بالا بردن عدد کلین‌شیت‌هایشان، خود را به رخ کی‌روش می‌کشانند. با این حال دروازه‌بانی که نامش بعد از علیرضا بیرانوند دیده می‌شود دروازه‌بان آرام و بی‌سروصدای ذوبی‌هاست. دروازه‌بانی که در دو، سه فصل اخیر روند و سطح خود را حفظ کرده و شاید در هیچ‌بازی فوق ستاره نبوده اما هیچ‌وقت هم عملکردش از متوسط پایین‌تر نیامده است و یکی از کم نوسان‌ترین بازیکنان لیگ برتر بوده است.

وبسایت نود: از همین امروز تا جام‌جهانی اگر بخواهیم ترکیب تیم ملی در روسیه را حدس بزنیم تقریبا در هیچ پستی علامت سوال وجود ندارد، مگر این که اتفاق خاصی بیفتد. البته کی‌روش بارها نشان داده در هر بازی می‌تواند سورپرایزی رو کند. مثل آخرین سورپرایز که حضور امیرعابدزاده بود.

حالا در روزهایی که دروازه‌بانانی مانند اخباری و حامد لک افت کرده‌اند، سوشا و حقیقی هم فعلا دعوت نشده‌اند شاید خیلی عجیب نباشد که رشید مظاهری جدی‌ترین رقیب بیرانوند باشد تا با استفاده از کوچکترین لغزش او شماره یک را از آن خود کند. اتفاقات جام‌جهانی قبلی درون دروازه ایران هیچ اتفاقی را غیرممکن نمی‌‌کند. شماره یک هر لحظه قابل تغییر است.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *