فرناندو آلونسو: به دنیا آمده‌ایم تا هوادار رئال باشیم! – علوم ورزشی و تربیتی

وبسایت نود: قهرمان دو دوره فرمول ۱ کارت عضویت باشگاه رئال مادرید را دریافت کرد و طی مراسمی که روز دوشنبه برگزار شد، با دریافت پیراهن این تیم توسط فلورنتینو پرز به هواداران معرفی شد
این عضویت رسمی، نشانه قدردانی از عشق و تعهد شماست. شخصیت شما نشانگر ارزش هایی است که ما دنبال می کنیم: تعهد، جنگیدن تا آخر، فداکاری و اشتیاق برای پیروزی. شجاعت و رشادت شما در مواجهه با سختی ها، شما را تور هوایی قشم به یک نماد در دنیای ورزش تبدیل کرده است. این باشگاه مثل شما، همیشه بیشتر می خواهد. این رئال مادرید شماست، باشگاهی که ۱۲ قهرمانی اروپا دارد. همگی می دانیم که شما بهترین هستید و می خواهیم از عشقی که به رئال مادرید دارید، تشکر کنیم.

وبسایت نود: قهرمان دو دوره فرمول ۱ کارت عضویت باشگاه رئال مادرید را دریافت کرد و طی مراسمی که روز دوشنبه برگزار شد، با دریافت پیراهن این تیم توسط فلورنتینو تور گوانجو نوروز 97 پرز به هواداران معرفی شد.

از رئیس باشگاه بسیار سپاسگزارم. امروز روز فوق العاده ویژه ای است که در این ورزشگاه حضور دارم و با توجه به سفر هایی که دارم، از دور عاشقش هستم. همیشه در جریان اتفاقات و نتایج رئال مادرید هستم و همیشه لحظات فوق العاده ای که توسط این تیم رقم می خورد را دنبال می کنم. این اتفاق از کودکی شروع شد، پدرم یکی از هواداران پر و پا قرص رئال مادرید بود و ارزش های باشگاه را نمایندگی اپل به من هم منتقل کرد. همیشه سعی کرده ام بیشترین لذت را از این تیم ببرم و همیشه نسبت به رئال مادرید پرشور بوده ام. بار ها از من پرسیده اند که چرا از رئال مادرید حمایت می کنم. هرگز پاسخ روشنی نداشته ام. هوادار رئال مادرید هستم چون هوادارش هستم؛ درست همانطور که نمی دانم چرا رنگ چشمانم قهوه ای است. مثل میلیون ها نفر که هوادار این تیم هستند، مقدر بوده که من هم باشم. به هر حال، ما به دنیا آمده ایم تا قیمت تور ارمنستان هوادار این تیم بزرگ باشیم. من هم یکی از اعضای باشگاه هستم و این مایه غرور و افتخار بزرگی است. زنده باد مادرید و دیگر هیچ!

فلورنتینو پرز هم افزود:

فرناندو آلونسو که راننده تیم مک لارن است، به افرادی چون رافائل نادال و سرخیو گارسیا ملحق شد که عضو افتخاری باشگاه هستند. او در حین مراسم گفت:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *