هشدار لهستان درباره فروپاشی اتحادیه اروپا + کشف مواد منفجره در آپارتمانی در پاریس – علوم ورزشی و تربیتی

خبرگزاری فارس: اعضای غربی اتحادیه اروپا خواستار همگرایی هر چه بیشتر هستند و این موضوع را به وسیله اعضای موسس اتحادیه اروپا پیگیری می‌کنند و این در حالی است که کشورهای اروپای‌شرقی را فراموش کرده‌ و آنها را به حال خود رها کرده‌اند
خبرگزاری فارس: اعضای غربی اتحادیه اروپا خواستار همگرایی هر چه بیشتر هستند و این موضوع را به وسیله اعضای موسس اتحادیه اروپا پیگیری می‌کنند و این در تور قشم زمینی حالی است که کشورهای اروپای‌شرقی را فراموش کرده‌ و آنها را به حال خود رها کرده‌اند.
اختلاف میان کشورهای اروپای شرقی و بروکسل درباره پاره‌ای موارد بالا گرفته است در آخرین مورد امروز دیوان دادگستری اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ، ضمن رد کردن شکایت 2 کشور اروپای شرقی یعنی اسلوواکی و مجارستان در اعتراض به سیاست‌های پذیرش پناهجویان اعلام کرد که بروکسل حق دارد که کشورهای عضو اتحادیه اروپا تور لحظه آخری تبریز را ملزم به پذیرش پناهجو کند.

دودا همچنین اشاره‌ای هم به روند خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا داشت و گفت که برگزیت فقط آغاز این روند است و افزود: «از دید من چنین اقداماتی در نهایت به فروپاشی اتحادیه اروپا منجر خواهد شد.»

«آندری دودا» رئیس‌جمهور لهستان اعلام کرد که اگر بروکسل به همین شیوه عمل کند، نابودی اتحادیه اروپا را به دنبال خواهد داشت. ضمن اینکه کشورهایی که به گروه ضعیف‌ترها تور قشم نوروز 97 تعلق دارند و لهستان هم از آنجمله است، نادیده گرفته می‌شوند.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، یک منبع آگاه پلیس فرانسه از کشف مواد منفجره مورد کاربرد در ساخت بمب در جریان حمله به یک آپارتمان مسکونی واقع در جنوب پاریس خبر داد
به گفته کارشناسان امنیتی این مواد عمدتا طی سالهای اخیر توسط گروه های تروریستی مانند داعش در حمله به کشورهای غربی مورد استفاده قرار گرفته است.

گفته تور ارزان سامویی می شود مواد منفجره کشف شده از نوع TAPT بوده که ساخت آن بسیار ساده بوده و منجر به انفجارهای مهیب غیرپایدار می شود.

براساس آخرین گزارش ها در جریان عملیات ضد تروریسم پلیس فرانسه، ۲ نفر  در این خصوص دستگیر شدند.

به گفته این منبع آگاه پلیس فرانسه، این حمله در پی عملیات شناسایی پلیس ضد تروریسم این کشور صورت گرفته و البته هنگام حمله پلیس به این آپارتمان مسکونی، هیچ شخصی در تور ارزان مالزی این مکان وجود نداشته است.

در همین راستا یک مقام قضایی فرانسه اعلام کرد که پلیس مبارزه با تروریسم فرانسه مسئولیت انجام تحقیقات در خصوص این پرونده را بر عهده خواهد گرفت.

خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، یک منبع آگاه پلیس فرانسه از کشف مواد منفجره مورد کاربرد در ساخت بمب در جریان حمله به یک آپارتمان مسکونی واقع در جنوب پاریس خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *