بولت: مردم به خاطر شخصیتم دوستم دارند – علوم ورزشی و تربیتی

خبرورزشی: بولت که برای سال ها به عنوان چهره ای محبوب در رشته خود محسوب می شد معتقد است رکوردهایش در دومیدانی جابجا نخواهند شد
بولت همچنین در ستایش از دوندگان عصر خود گفته است: فکر می‌کنم عصر ما با حضور یوهان بلیک، جاستین گاتلین، آسافا پاول و تمام این دوندگان یکی از بهترین عصرهای دوومیدانی بوده است.

خبرورزشی: بولت که برای سال ها به عنوان چهره ای محبوب در رشته خود محسوب می تور ارزان قبرس شد معتقد است رکوردهایش در دومیدانی جابجا نخواهند شد. بولت می گوید: اگر رکورد من می‌خواست شکسته شود در این عصر شکسته می‌شد. بنابراین فکر می‌کنم حداقل ۱۵ تا ۲۰ سال دیگر رکوردها در دست من خواهد ماند.

او با اعتماد به نفس بالایی درباره رکوردهایش صحبت می کند که یکی از دلایل مشخص آن کیفیت بالایی است که در این رکوردها به نام خود ثبت کرده و اطمینان دارد برای سال ها کسی قادر به شکستن این رکورد تور پوکت نوروز 97 نخواهد بود. مسئله ای که باعث می شود او در دوران بازنشستگی تحت فشار نباشد. بولت تمایل داشت دیر تر این ها با دومیدانی وداع کند اما شرایط باعث شد او تصمیم خود را نهایی کند و در روزهای خانه نشینی هیچ چیزی تلخ تر از شکسته شدن رکوردهایش نیست هر چند می گوید مدعی برای شکستن این رکوردها نمی بیند.

توصیه می کنیم ستاره های ورزش ما به این قسمت صبحت های بولت توجه کنند. این قهرمان بزرگ می گوید شکی تور اردبیل ندارد دلیل محبوبیتش در جامعه شخصیتی بوده که تمام این سال ها در قامت یک قهرمان ارائه داده است:  فکر می‌کنم آن چه من را سر بلند نگه داشته است نه تنها سرعت من بلکه شخصیت من بوده است. مردم من را دوست دارند. اگر بخواهید یک ستاره شوید باید بگذارید مردم شما را بشناسند.

بولت ماه گذشته بعد از مسابقات قهرمانی جهان دوومیدانی ۲۰۱۷ از دوومیدانی بازنشسته شد. این قهرمان برجسته سابقه کسب 8 مدال طلای قیمت تور شیراز المپیک را در کارنامه دارد و همچنان رکورددار دوی 100 متر و 200 دنیاست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *