فیلم ایرانی در رقابت بلژیکی‌ها + تداوم افزایش قیمت سکه در بازار آزاد – علوم ورزشی و تربیتی

خبرگزاری ایسنا: برنده نوعی نگاه کن در بخش رقابتی جشنواره فیلم «خِنت» بلژیک به روی پرده می‌رود
«کشتن آهوی مقدس» ساخته «یورگن لانتیموس»، «مرا به اسمت صدا کن» به کارگردانی «لوکا گادانینو»، «نزدیکی» به کارگردانی «کانتمیر بالاگوف»، «تِلما» از «یواخیم تریه»، «سه بیلبورد خارج از میزوری» از «مارتین مک‌دونا» و «زاگرس» ساخته «سهیم عمر خلیفه» از جمله دیگر فیلم‌های تور قبرس نوروز 97 مهم بخش رقابتی این رویداد سینمایی هستند.

خبرگزاری ایسنا: برنده نوعی نگاه کن در بخش رقابتی جشنواره فیلم «خِنت» بلژیک به روی پرده می‌رود.
چهل‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «خِنت» از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ اکتبر (۱۸ تا ۲۸ مهر) در کشور بلژیک برگزار می‌شود.

رضا اخلاقی‌راد، سودابه بیضایی، نسیم ادبی، میثاق زارع،  زینب شعبانی، ژیلا شاهی، مهدی مهربان، مجید پتکی، باقر بلیط هواپیمایی یکتا، سپهر عبادی، محمد پورحسن، امین نامدار و شهرام یحیایی بازیگران این فیلم هستند.

 به نقل از اسکرین، «لِرد» که اولین نمایش جهانی خود را در هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم کن تجربه کرد و در نهایت جایزه بهترین فیلم بخش “نوعی نگاه” این رویداد سینمایی را به خود اختصاص داد، به عنوان یکی از ۱۲ فیلم بخش رقابتی جشنواره فیلم «خِنت» در کشور بلژیک انتخاب شد.

فیلم ایرانی در رقابت بلژیکی‌ها

«لِرد» تور سریلانکا نوروز 97 (به معنی ته نشست مایعات) عنوان ششمین فیلم سینمایی محمد رسول‌اف است که داستان آن درباره‌ی مردی به نام رضا است که برای اداره‌ی مزرعه‌ی خود، در زنجیره‌ی روابط فاسد محلی گرفتار شده است.
——————-
خبرگزاری ایسنا: امروز – یکشنبه – سکه تور گوانجو تمام با افزایش ۳۳ هزار تومانی قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته می شود که رکورد بی سابقه ای برای این نوع سکه طی سال‌های اخیر به حساب می آید
خبرگزاری ایسنا: امروز – یکشنبه – سکه تمام با افزایش ۳۳ هزار تومانی قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته می شود که رکورد بی سابقه ای برای این نوع سکه طی سال‌های اخیر به حساب می آید.
در بازار بلیط سیستمی امروز، نرخ دلار و ارزهای مهم افزایش قیمت داشتند؛ به طوریکه دلار آمریکا با ۱۱ تومان افزایش قیمت ۳۸۸۶ تومان فروخته می‌شود. البته این نوع ارز طی۱۲ روز اول شهریور ماه از ۳۸۳۳ به ۳۸۸۳ تومان رسیده است که نشان دهنده افزایش ۵۰ تومانی برای نرخ دلار است.

یورو نیز با ۱۲ تومان افزایش ۴۷۲۸ تومان، پوند انگلستان با ۲۱ تومان افزایش ۵۰۲۶ و لیر ترکیه با افزایش ۲ تومانی ۱۱۶۴ تومان قیمت دارد.

در بازار تور خارجی ارزان قیمت جهانی هم هر اونس طلا ۱۳۲۵ دلار و ۴۰ سنت فروخته می‌شود.

تداوم افزایش قیمت سکه در بازار آزاد 

همچنین در بازار طلا، هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت، ۱۲۶ هزار تومان فروخته می شود و هر مثقال طلا نیز ۱۲۰۰ تومان افزایش یافته و ۵۴۵ هزار و ۲۰۰ تومان تور ارزان قبرس عرضه می شود.

در بازار سکه، نیم سکه با افزایش حدود ۱۴ هزار تومانی ۶۶۳ هزار تومان، ربع سکه با ۵۹۰۰ تومان افزایش ۳۸۵ هزار تومان و سکه گرمی با ۱۵۰۰ تومان کاهش قیمت ۲۵۲ هزار تومان داد و ستد می شود.

همچنین دلار مبادله‌ای ۳۳۲۴ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *